SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Černá hora - Černý Důl - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Černá hora - Černý Důl a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít 5 vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 71% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 24.10.
Polojasno
12°C
7°C
Neděle
25.10.2020
Jasno
14°C
6°C
Pondělí
26.10.2020
Skoro jasno
14°C
10°C
Úterý
27.10.2020
Polojasno
14°C
9°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota9:00 - 16:00
Neděle9:00 - 16:00