SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Kyčerka - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Kyčerka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Páteří ski areálu je 6 sedačkových lanovek. a jedno lano. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Úprava svahu probíhá 2x denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete smažený sýr a smažák. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Razula.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 62% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Jezdíte nebo jezdili jste rádi na hory, ale Váš zdravotní stav Vám nedovolí obout ani lyže, ani snowboard? Chcete zase aktivně lyžovat nebo snowbordovat? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 24.10.
Polojasno
12°C
7°C
Neděle
25.10.2020
Jasno
14°C
6°C
Pondělí
26.10.2020
Skoro jasno
14°C
10°C
Úterý
27.10.2020
Polojasno
14°C
9°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota9:00 - 16:00
Neděle9:00 - 16:00