SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Polanka - Písek u Jablunkova - ideální pro snowboardisty

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Polanka - Písek u Jablunkova. Areál se nachází v Beskydech poblíž města Jablunkov a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Vyžadujete ve středisku snowpark? Musíte jet jinam, zde jej nemají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnejte řízečky či hamburger.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Třineckých železáren.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Je vidět, že provozovatel se snaží. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 55%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 10.4.
Polojasno
9°C
4°C
Sobota
11.4.2020
Skoro jasno
11°C
5°C
Neděle
12.4.2020
Jasno
17°C
11°C
Pondělí
13.4.2020
Silný déšť
18°C
1°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota9:00 - 16:00
Neděle9:00 - 16:00