SKI AREÁL BIOCEL ZLATNÍK
mimo provoz
Zobrazit na:

Dolní Morava - Větrný vrch - lyžaři si přijdou na své

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Dolní Morava - Větrný vrch! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku.

V areálu nachází dvojice vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se nachází snowpark. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete párek v rohlíku či bramboračku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Chybí nám zde především koplexní služby. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 52% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Máte problémy s pohybem a po pár minutách na lyžích Vás bolí klouby? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

Čtěte také: Ski areál Dolní Morava - Větrný vrch Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 24.10.
Polojasno
12°C
7°C
Neděle
25.10.2020
Jasno
14°C
6°C
Pondělí
26.10.2020
Skoro jasno
14°C
10°C
Úterý
27.10.2020
Polojasno
14°C
9°C

Provozní doba

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota9:00 - 16:00
Neděle9:00 - 16:00